marieClairvoyant

23. listopadu 2010 v 14:05 | Orne May |  Rozhovory


Musím se pochlubit. Shannonovi Leto se líbí moje vlasy. Řekl mi to, když si sedl vedle mě kvuli fotografii během našeho včerejšího rozhovoru. Také se mu zalíbily moje černé harémové kalhoty ( ve skutečnosti on i s kytaristou z 30 seconds to mars Tomo měli na sobě obě verze harému. Tak stylové. Tak horké. ) A upřímně řečeno, na zbytku našeho rozhovoru nezáleží.

Jen vtip.

Bohužel se nám nesplnilo přání, protože Jared se nedostavil ( byl zaneprázdněný editací nového hudebního videa pro ´Hurricane´), ale jeho bratr Shannon a Tomo byli úžasní. V sobotu večer byl koncert v Capre Town, takže setkání s kluky osobně bylo neuvěřitelné. Ptali jsme se na jejich poslední album ´This is war´a jak se cití po obdržení kritiky, že je komerčnější než jejich předchozí práce. A tady máte jejich odpoveď:

Thirty Seconds to Mars: Komerční? Co to doopravdy znamená?
Marie Claire: No to je vlastně to, na co jsme chtěli zeptat vás! Ale myslím, že to znamená, že je přístupnější širšímu publiku lidí.
Thirty Second to Mars: Pokud to znamená, že naší muziku poslouchá více lídí, pak skvěle. I když si myslíme, že toto album je přinejmenším komerční jen proto, že má tolik vrstev na odhalení. Ale upřímně řečeno, nikdy jsme nepřemýšleli o obchodní stránce alba, jsme prostě zaměření na hudbu.

Takže tady to máte, přímo z první ruky.
Ptali jsme se rovněž Shannona, jaké to je pracovat s jeho bratrem ( odpověděl, že je úžasné dělit se s Jaredm o zkušenosti a že spolu hrají už od mala ). Taky jsme se zeptali na Jížní Afriku do které se zamilovali ( Jared o ní hodně mluvil během koncertu a řekl, že některé písně z ´This is war´napsal, když zde byli naposledy. )

Takže oni milují naší zemi, milují moje vlasy... Co víc si můžeme přát? My jsme je, ale požádali ještě o jednu věc - aby něco vzkázali naším čtenářům ( viz. video nahoře ).

789
456
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MaKi MaKi | Web | 23. listopadu 2010 v 15:55 | Reagovat

Překládala sama jo? Poklona!

2 Orne May Orne May | Web | 23. listopadu 2010 v 15:57 | Reagovat

[1]: Ech njn sama, ale nemám to pořádně ani zkontrolovaný, takže poklonu neskládej, ptz možná tady zachvíli na mě někdo vyletí, že to mám špatně :DDD Ae i tak díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.