TRANSMISSION - 01/05/2011 ( překlad )

8. ledna 2011 v 12:17 | Orne May |  Články
ndg
v
Tento týden - 01/05/2010 ( Jak tak koukám, tak MARS stále žijí v roce 2010.. )

Jared Leto na Haiti
l
V krátké přestávce mezi turné se Jared rozhodl strávit čas na Haiti, pracovat s různými organizacemi a charitám poskytovat pomoc a podporu, kterou mnoho obětí loňského zemětřesení stále trpí. Následujte Jaredovy stránky ZDE, které aktualizuje.

Golden Tickets na MARS
u
Nastartujte do nového roku s MARS U.S. Tour! Získejte exkluzivní merch, meet and greet a ještě víc s Golden Ticket Balíčky. Prodej končí 10 dní před datem show, takže San Diego 1/11 Golden  Ticket Packages končí DNES! ( Nějak mi to s tím San Diegem a 10 dny nevychází.. ) Pořiďte si Golden Tickets TEĎ!

v
Zde je několi odkazů na hlasování pro tento týden!

MARS byli nominování v kategoriích Nejlepší mezenárodní skupina a Nejlepší živá skupina v 2011 Shockwaves NME Awards. "Thirty Seconds to Mars byli zapsáni v kategorii na Spin's 2010 Reader's Poll. 'Closer to the Edge' je hodnoceno v NME Best Video of 2010 a 'Kings and Queens' jako nejlepší mezinárodní hit  MK Awards.

MARS IS COMING
UPCOMING TOUR DATES

Jan. 10, 2011 - Glendale, AZ
BCS Championship Game
Jan. 11, 2011 - San Diego, CA
House of Blues (General Tickets) (Golden Ticket Packages)
Jan. 12, 2011 - San Diego, CA
House of Blues - (General Tickets) (Golden Ticket Packages)

Určitě navštivte oficiální stránky Tour, kde jsou všechny dostupné informace k lístkům a tisku propagačních letáků. 

Používáte Twitter? Ujistěte se, že jste si aktualizovali nejnovější zprávy ohledně lístku a související oznámení podle following @30SECONDSTOMARS a @MarsGoldenTix pro zahraniční VIP balíčky vstupenek.

Požíváte Facebook? Nezapomeňte "Odpovědět" na každou akci, kterou máte v plánu na oficiální stránce Thirty Seconds To Mars Facebook - Události kliknutím zde .

CANDLELIGHT TRIAD MISE!
l
Inspirován mnoha vašimi příspěvky Triad Global Assault jsem vytvořil CANDLELIGHT TRIAD MISI!
Venezuelský Echelon složen do tohoto svítícího tridádu:
f
Vytvořte symbol triad pomocí svící nebo v jakékoliv jiné formě světla ve velkém tvaru v místě vašeho okolí! Čím větší, tím lepší. Buďte kreativní!

Zašlete své fotografie světelného triadu na stránky Triad Global Assault. Fotografie označte jako  'candlelight'.

Pamatujte si: VŽDY dodržovat místní zákony a svíčky podle zásad bezpečnosti.

l
Každý týden budeme prezentovat některé z nejlepších MARS avatarů na facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích. Líbí se nám @helenS_mars avatar, který  THIS IS WAR album s obrázky z HURRICANE FILMU:
j
Navrhněte si své vlastní avatary na podporu hlasování, blížící se vystoupení nebo cokoliv jiného souvisejícího s MARS. Můžete také použit nebo upravit avatary navržené @thisisthehive.

Prosím pomocte nám šířit 30 Seconds to Mars a nové album, This is War. Níže jsou 12 kroků Marsm které můžete denně použit na pomoc. Klikněte zde a čtěte TEĎ!

Zde jsou některé pomůcky, které si můžete sami vytisknout!
Flyers •  Mars šablonaPlná velikost plakátu

Žijete nebo jste v blízkosti zastávky MARS během jejich turné? Promo týden před datem show v této oblasti! Pokud máte fotky nebo videa z vaších vlastních týmových misí ulicí, zašlete prosím odkazy na thisisthehive@gmail.com.
ů
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 maky maky | Web | 9. ledna 2011 v 20:24 | Reagovat

Hehe asi se jim v něm líbí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.